Zdradzamy trochę siebie…[zdjęcia dołownika i sadzonek]

Witaj w tym krótkim poście chcieliśmy Ci pokazać jak wygląda „Dołownik” u naszego Wójka i Cioci od których bieżemy drzewa i krzewy. Dołownik to miejsce, w którym przetrzymuje się drzewka przed sprzedażą, dla zabezpieczenia ich systemu korzeniowego przed przesychaniem.

Ekologicznie Produkowane Drzewka Owocowe i Krzewy Owocowe

Wójek i Ciocia są producentami całego asortymentu jaki mamy na sklepie, w branży sadowniczej działają od 1989 roku, od kilku lat działają jako Certyfikowane Gospodarstwo Szkółkarskie.

Wszystkie drzewka i Krzewy produkowane są na terenie 3 gmin wojewódźtwa lubelskiego. Są to gminy: Nałęczów (obok Kazimierza Dolnego), Wojciechów i Bełżyce.

Poniżej kilka zdjęć (na jedno z nich załapała się Ciocia z którą przygotowywaliśmy paczkę dla naszego pierwszego klienta sklepu EkoDrzewka.pl).

Dołownik EkoDrzewka.pl

Dołownik EkoDrzewka.pl

Dołownik EkoDrzewka.pl

Dołownik EkoDrzewka.pl

Dołownik EkoDrzewka.pl

Dołownik EkoDrzewka.pl

Pozostaw odpowiedź

CommentLuv badge

Pomagamy w zakupach

Jeśli nie wiesz jakie drzewka zamówić, w jakiej odległości je sadzić, kiedy je sadzić, jak przygotować ziemię do posadzenia, bądź który zapylacz dokupić nie przejmuj się tym - napisz bądź zadzwoń do nas pomożemy Ci na tyle ile będziemy w stanie.

Wyprodukowane bez użycia chemii

Dostawcą produktów do sklepu jest Ekologiczne Gospodarstwo Szkółkarskie spod Nałęczowa, dzięki czemu masz pewność, że produkty, które kupujesz wyprodukowane zostały bez użycia sztucznych nawozów czy sztucznych oprysków.

Duży wybór drzewek i krzewów

W sklepie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze gatunki drzewek owocowych i ich najsmaczniejsze i najwydajniejsze odmiany.
Proponujemy tylko odmiany, które rosną nie dłużej niż 3 lata zanim zaczną owocować.

Zakupy bez rejestracji

Jeśli nie masz ochoty rejestrowania się w kolejnym sklepie internetowym to jak najbardziej to rozumiemy.
U nas zrobisz zakupy bez konieczności zakładania konta.