Ostatnie dni na sadzenie drzewek owocowych + Kwietniowa Wyprzedaż

Wczoraj rozpoczął się kwiecień czyli ostatni miesiąc sadzenia drzewek owocowych z gruntu. Jeżeli jeszcze nie kupiłeś drzewek, które masz w planach sadzić to masz kilkanaście dni żeby to zrobić.
Nie wiem jak to wygląda u innych, ale u nas każdego dnia nasza oferta się zmniejsza. Każdego roku sprzedajemy 100% wyprodukowanego towaru, także zapraszamy na zakupy póki jeszcze jest w czym wybierać.

Drzewka owocowe z gruntu to nie kwiatki, gdzie wybieramy te najładniej rozwinięte.
Pamiętaj też, żeby nie kupować drzewek, które wypuściły już liście, szansa na przyjęcie się takiego drzewka jest dużo mniejsza niż drzewka, które jeszcze nie weszło w okres wegetacji.

Bedąc w piątek w jednym z dużych marketów widziałem, jak ludzie wybierali te drzewka, które miały najwięcej liści, co jest najgorszym możliwym wyborem.

Na koniec mam dobrą wiadomość – od dzisiaj wszystkie drzewka z naszej oferty mają obniżoną cenę. Zapraszamy na zakupy.

Pozostaw odpowiedź

CommentLuv badge

Pomagamy w zakupach

Jeśli nie wiesz jakie drzewka zamówić, w jakiej odległości je sadzić, kiedy je sadzić, jak przygotować ziemię do posadzenia, bądź który zapylacz dokupić nie przejmuj się tym - napisz bądź zadzwoń do nas pomożemy Ci na tyle ile będziemy w stanie.

Wyprodukowane bez użycia chemii

Dostawcą produktów do sklepu jest Ekologiczne Gospodarstwo Szkółkarskie spod Nałęczowa, dzięki czemu masz pewność, że produkty, które kupujesz wyprodukowane zostały bez użycia sztucznych nawozów czy sztucznych oprysków.

Duży wybór drzewek i krzewów

W sklepie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze gatunki drzewek owocowych i ich najsmaczniejsze i najwydajniejsze odmiany.
Proponujemy tylko odmiany, które rosną nie dłużej niż 3 lata zanim zaczną owocować.

Zakupy bez rejestracji

Jeśli nie masz ochoty rejestrowania się w kolejnym sklepie internetowym to jak najbardziej to rozumiemy.
U nas zrobisz zakupy bez konieczności zakładania konta.