O nas

Ponieważ Ziemia opiekuje się nami, zaopiekujmy się Ziemią.
Odwzajemniajmy miłość jaką nas obdarza, utrzymując ją w czystości i szczęściu.

Pomysł na sklep internetowy w którym sprzedajemy drzewka owocowei krzewy owocowe powstał kilka miesięcy temu. Wprawdzie kontakt z dostawcą produktów do naszego sklepu mamy od urodzenia. Towary dostarczają nam Wujek Mirek i Ciocia Ewa.
Są to osoby, które w branży rolniczo-ogrodniczej działają już od 1989 roku, także już kawałek czasu.

W przeszłości pomagaliśmy w produkcji sadzonek czy zbiorach owoców. Nie raz spędzaliśmy po kilka godzin na polu sadząc nową serie jabłoni, czereśni czy brzoskwiń. Świetnie przy tym się bawiąc … jak to dzieci.

Produkty, które sprzedajemy w sklepie podlegają kontroli przez 2 instytucje. Są to Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa oraz Wojewódzka Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie. Natomiast Firma, która certyfikuje gospodarstwo jest to najstarsza tego typu jednostkaw Polsce – Ekogwarancja.

Dzięki przynależności i kontroli tych jednostek macie Państwo 100% gwarancji, że towar który oferujemy w sklepie, jest najwyższej jakości, produkowany metodami ekologicznymi, czyli bez użycia sztucznych nawozów i oprysków.

Od jakiegoś czasu zdrowy styl życia jest naszą pasją i to wpłynęło na decyzję o założeniu tego sklepu. Chcemy żyć w zgodzie z naturą, czerpać z niej tyle ile pozwoli nam dać.

Pójście do własnego sadu czy ogrodu po świeże, nigdy nie traktowane sztucznymi opryskami jabłka bądź czereśnie daje nam poczucie bezpieczeństwa oraz ogromną satysfakcję, że udało nam się dopilnować nasze drzewka do etapu owocowania.

Kolejną zaletą posiadania własnych drzewek i krzewów owocowych jest oszczędność pieniędzy. Raz posadzone drzewko owocuje każdego roku, raz bardzo obficie innym razem trochę mniej. Sami Państwo wiecie ile czasami kosztują czereśnie, truskawki, maliny czy brzoskwinie – własne drzewko to jednorazowy koszt, który przynosi plony przez minimum kolejne kilkanaście lat.

Ostatnią i najważniejszą zaletą jest to, że ekologicznie wyprodukowane owoce mają więcej witamin i więcej substancji odżywczych, co bezpośrednio wpływa na nasze zdrowie.

Kończąc ten krótki opis o nas zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, postawiliśmy sobie za cel bardzo wysoką jakość obsługi, pomoc w zakupach oraz doradztwo odnośnie tematów związanych z doborem drzew i krzewów do ogrodów czy sadów.

Pozdrawiamy serdecznie,
Kamil i Justyna Tracz

Dane firmy:

JusT Consulting

NIP: 9181975849

Regon: 061627473

Adres:  Kopernika 46

24-200 Bełżyce

Nr konta firmowego ING 80 1050 1012 1000 0091 4209 9978

 

Pomagamy w zakupach

Jeśli nie wiesz jakie drzewka zamówić, w jakiej odległości je sadzić, kiedy je sadzić, jak przygotować ziemię do posadzenia, bądź który zapylacz dokupić nie przejmuj się tym - napisz bądź zadzwoń do nas pomożemy Ci na tyle ile będziemy w stanie.

Wyprodukowane bez użycia chemii

Dostawcą produktów do sklepu jest Ekologiczne Gospodarstwo Szkółkarskie spod Nałęczowa, dzięki czemu masz pewność, że produkty, które kupujesz wyprodukowane zostały bez użycia sztucznych nawozów czy sztucznych oprysków.

Duży wybór drzewek i krzewów

W sklepie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze gatunki drzewek owocowych i ich najsmaczniejsze i najwydajniejsze odmiany.
Proponujemy tylko odmiany, które rosną nie dłużej niż 3 lata zanim zaczną owocować.

Zakupy bez rejestracji

Jeśli nie masz ochoty rejestrowania się w kolejnym sklepie internetowym to jak najbardziej to rozumiemy.
U nas zrobisz zakupy bez konieczności zakładania konta.