Produkty

DRZEWKA OWOCOWE

Poniżej znajdują się drzewka owocowe, które obecnie mamy w ofercie. Posegregowaliśmy je w główne kategorie aby było łatwiej Ci je przeglądać. Najpopularniejsze w Polsce są jabłonie, dlatego też mamy ich największy wybór.

Wszystkie drzewka pochodzą z Certyfikowanego Ekologicznego Gospodarstwa Szkółkarskiego z okolic Nałęczowa na Lubelszczyźnie.
Produkcja drzewek odbywa się w całości na terenia gospodarstwa i podczas produkcji nie są używane środki chemiczne.

UWAGA: Ze względu na to, że oferujemy drzewka owocowe z gruntu sprzedaż prowadzimy tylko do końca kwietnia, bądź do wyczerpania zapasów.

Następny okres sprzedaży to jesień 2019.

Pomagamy w zakupach

Jeśli nie wiesz jakie drzewka zamówić, w jakiej odległości je sadzić, kiedy je sadzić, jak przygotować ziemię do posadzenia, bądź który zapylacz dokupić nie przejmuj się tym - napisz bądź zadzwoń do nas pomożemy Ci na tyle ile będziemy w stanie.

Wyprodukowane bez użycia chemii

Dostawcą produktów do sklepu jest Ekologiczne Gospodarstwo Szkółkarskie spod Nałęczowa, dzięki czemu masz pewność, że produkty, które kupujesz wyprodukowane zostały bez użycia sztucznych nawozów czy sztucznych oprysków.

Duży wybór drzewek i krzewów

W sklepie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze gatunki drzewek owocowych i ich najsmaczniejsze i najwydajniejsze odmiany.
Proponujemy tylko odmiany, które rosną nie dłużej niż 3 lata zanim zaczną owocować.

Zakupy bez rejestracji

Jeśli nie masz ochoty rejestrowania się w kolejnym sklepie internetowym to jak najbardziej to rozumiemy.
U nas zrobisz zakupy bez konieczności zakładania konta.