Witaj w naszym sklepie

Naszą pasją jest zdrowy styl życia, promujemy zdrowe odżywianie, dlatego właśnie oferujemy drzewka i krzewy owocowe z certyfikowanego ekologicznego gospodarstwa szkółkarskiego. Zamawiasz dla siebie produkty, które nigdy nie miały kontaktu ze sztucznymi nawozami czy sztucznymi opryskami.

Oprócz samej sprzedaży, pomagamy w doborze drzewek do Twojego ogrodu czy sadu. W każdej chwili możesz do nas zadzwonić i otrzymać poradę.

Stawiamy na wysoką jakość obsługi, traktujemy klientów tak jak byśmy sami chcieli być traktowani. Wiemy, że wybór gatunku drzewka to niełatwe zadanie, dlatego robimy wszystko co w naszej mocy, aby Ci pomóc.

DRZEWKA OWOCOWE

Poniżej znajdują się drzewka owocowe, które obecnie mamy w ofercie. Posegregowaliśmy je w główne kategorie aby było łatwiej Ci je przeglądać. Najpopularniejsze w Polsce są jabłonie, dlatego też mamy ich największy wybór.

Wszystkie drzewka pochodzą z Certyfikowanego Ekologicznego Gospodarstwa Szkółkarskiego z okolic Nałęczowa na Lubelszczyźnie.
Produkcja drzewek odbywa się w całości na terenia gospodarstwa i podczas produkcji nie są używane środki chemiczne.

UWAGA: Ze względu na to, że oferujemy drzewka owocowe z gruntu sprzedaż prowadzimy tylko do końca kwietnia, bądź do wyczerpania zapasów.

Następny okres sprzedaży to jesień 2019.

Pomagamy w zakupach

Jeśli nie wiesz jakie drzewka zamówić, w jakiej odległości je sadzić, kiedy je sadzić, jak przygotować ziemię do posadzenia, bądź który zapylacz dokupić nie przejmuj się tym - napisz bądź zadzwoń do nas pomożemy Ci na tyle ile będziemy w stanie.

Wyprodukowane bez użycia chemii

Dostawcą produktów do sklepu jest Ekologiczne Gospodarstwo Szkółkarskie spod Nałęczowa, dzięki czemu masz pewność, że produkty, które kupujesz wyprodukowane zostały bez użycia sztucznych nawozów czy sztucznych oprysków.

Duży wybór drzewek i krzewów

W sklepie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze gatunki drzewek owocowych i ich najsmaczniejsze i najwydajniejsze odmiany.
Proponujemy tylko odmiany, które rosną nie dłużej niż 3 lata zanim zaczną owocować.

Zakupy bez rejestracji

Jeśli nie masz ochoty rejestrowania się w kolejnym sklepie internetowym to jak najbardziej to rozumiemy.
U nas zrobisz zakupy bez konieczności zakładania konta.